Tutaj żyją szczęśliwe owce, z których runa wytwarzana jest wełna dla DILLING.

 

DILLING, to w czwartym pokoleniu duńska rodzinna firma, producent wyrobów z wełny niestrudzenie pracujący nad udoskonaleniem i optymalizacją jakości i zachowaniem wspaniałych naturalnych właściwości tego surowca.

Wełna z merynosów należy do najlepszych i najdelikatniejszych gatunków wełny na świecie. Dodatkowo wełna merynosów produkowana przez DILLING jest w 100% organiczna (BIO).

Runo pochodzi z owiec hodowanych w argentyńskiej Patagonii, od hodowców, którzy przestrzegają najwyższych standardów dobrostanu zwierząt. Owce te nie są m.in. poddawane bolesnemu zabiegowi mulesingu (usuwania płatów pokrytej wełną skóry na zadzie w celu uniknięcia muszycy). Kupując produkty wełniane DILLING można mieć pewność wysokiej jakości wełny ze szczęśliwych owiec.

Po więcej interesujących informacji na temat tych hodowli zapraszamy na stronę:

https://uk.dilling.com/blog/Travel-with-DILLING-to-Patagonia-Argentina/

Większość produktów DILLING barwiona jest i poddawana neutralnej dla środowiska obróbce we własnej farbiarni Nordic Swan Ecolabel w Danii bez użycia szkodliwych chemikaliów i metali ciężkich.

Efektem jest wyjątkowo miękka, pozbawiona szorstkich elementów bielizna i odzież, cieniutka, antyalergiczna (o właściwościach antybakteryjnych) i nadal naturalna, którą można nosić z wielką przyjemnością i czystym sumieniem.

 

Wełna/Merynosy

Golf wywijany damski z wełny merynosów (100%) - gładki splot - czarny - prod. DILLING Golf wywijany damski z wełny merynosów (100%) - gładki splot - czarny - prod. DILLING
Producent: DILLING
Cena:

211,50 zł

Cena regularna: 235,00 zł

Najniższa cena: 235,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl